Basın Bültenleri

TRAGGER Yeni Nesil Hizmet Araçları ile Bursa’da

TRAGGER ailesi yeni nesil ürünlerle genişliyor. 2018 yılından bu yana Bursa’daki üretimi süren TRAGGER markalı araçlar, yeni versiyonlarla, hizmet araçları pazarında müşterilerin gerçek ihtiyaçlarını çözebilecek yapıda üretiliyorlar. Milli ve yerli TRAGGER ürün ailesinde üretimi süren Pro Serisi araçlara artık Lojistik Serisi ve Transfer Serisi eşlik edecek.

30 Nisan’da kapılarını açacak olan 14. Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı İDEF 2019’da ilk kez sergilenecek olan yeni nesil ürünler, müşteriler ve kullanıcılar ile yapılan ihtiyaç analizlerine dayanarak geliştirildi ve üretildi. Ürünün ilk konseptinden pazara sunulmasına kadar geçen süreçteki iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi sunma yaklaşımı, esnek ve insan odaklı ürünlerin ortaya çıkartılmasına yardımcı oldu.

Yeni nesil hizmet araçları ,  QD ve LC adlı Pro Serisi araçlara ilave olarak lojistik amaçlı TT ve transfer amaçlı T-Car versiyonlarının üretimine başlandı.  Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında bu segmentte rekabet gücünü geliştirecek olan yeni  ürün ailesi,  yenilikçi mobilite çözümlerine uygun olarak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkartacak şekilde tasarlandı.