Hakkımızda

TRAGGER fosil yakıtlı araç ve cihazların daha az kullanılması fikrini benimser ve sürdürülebilir bir geleceğe, elektrikli araçların katkısına inanır. Karbon ayak izini minimuma indirerek, İnsan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir dünya için üzerine düşeni yapar. Tasarım ve mühendislik uzmanlığıyla üstün performans sunan, Yerli ve Milli %100 elektrikli araçlar üretir. Üretim tesisi Bursa’da Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’ndedir.

TRAGGER elektrikli araçları “kullanıcı deneyimi” ön planda tutularak kurgulanır. 30 yılı aşkın tasarım ve otomotiv mühendisliği tecrübesini süreçlerinde temel olarak kullanır. Gerçekleştirilen -ileri seviye vb bir ifade- mühendislik çalışmalarının sonucu olarak dayanıklı şasileri ile dayanıklılık; bağımsız ön süspansiyonu, yüksek manevra kabiliyeti, hıza duyarlı elektrik destekli direksiyon sistemi ve sürücü varlık sensörü ile üstün performans; ergonomik ve ferah kabiniyle sunulan konfor, yalın ve kompakt boyutlarla %100 elektrikli araçlara yansıtılır.

Sermayesi, tasarımı ve mühendisliğiyle tamamen yerli üretimdir. CE, TSE ve Yerli Üretim belgelerine sahiptir. TRAGGER araçlarındaki yerlilik oranı tasarım ve mühendislik ile birlikte %75’tir.