TRAGGER LC-S700

modelHiz@2x
AZAMİ HIZ
KM/S
modelDonusYaricap@2x
DÖNÜŞ YARI ÇAPI
m
modelTasimaKapasitesi@2x
TAŞIMA KAPASİTESİ
KG

GENEL BAKIŞ

Kendisi Küçük Teknolojisi Büyük TRAGGER LC-S700 %100 Elektrikli Atık Toplama Aracı Göreve Hazır! 7,5 milyara ulaşan dünya nüfusu, her gün milyonlarca ton atık üretiyor.

Bu atıkların çevreye zarar vermeyecek şekilde toplanması ve içlerindeki geri kazanılabilir maddelerin ekonomiye hammadde olarak kazandırılması, karbon ayak izi minimuma indirilmiş sürdürülebilir bir dünya için büyük önem taşıyor.

%100 Elektrikli Yeni Nesil Hizmet Araçları ile bu amaca hizmet etmek için üretmeye devam eden TRAGGER, düşük emisyonlu ve %100 elektrikli yerli ve milli LC-S700 Atık Toplama Aracı ile, daha yeşil bir dünya ve daha temiz bir çevre için farklı kullanım alanlarında göreve hazır!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın başlattığı ‘Sıfır Atık Projesi’nin ilk bölgesi olması uygun görülen Ankara-Kızılcahamam’da, hizmet vermesi için kendi segmentinin öncüsü yerli üretime sahip TRAGGER LC-S700 %100 Elektrikli Atık Toplama Aracı tercih edildi.

Yeni nesil üst segment elektrikli otomobillerde bulabileceğiniz Li-Ion 400 Ah bataryasıyla gün boyu yorulmadan hizmet edebilen yerli ve milli TRAGGER LC-S700 %100 Elektrikli Atık Toplama Aracı; sessiz ve kolay kullanımının yanı sıra, yüksek manevra kabiliyeti ile dar alanda da büyük işler başarıyor. Aracın kompakt ama görüş açısı geniş kabini, sürücüsüne her şeyin elinin altında olduğu kusursuz bir ergonomi sunuyor.

2,5 m³ atık yükleme kapasitesi, 240 L/400 L çöp konteyneri mekanizması, güçlü şasisi ve alüminyum üst yapısı ile üstün özellikler taşıyan TRAGGER LC-S700 %100 Elektrikli Atık Toplama Aracı, pratik konteyner kaldırma mekanizması sayesinde yüksek çalışma performansı sağlıyor.

BİZE ULAŞIN

%100 Elektrikli, kaliteli, inovatif ve çevreci araçlarıyla sürdürülebilir bir dünya için hizmet veren TRAGGER sizi her zaman dinlemeye hazır! Merak ettiğiniz her şey için iletişim formunu doldurabilir ve iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Adınız
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen adınızı giriniz!
Soyadınız
Lütfen soyadınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz
E-mail Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon Numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız...
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Lütfen okuyup onayladığınızı belirtin!
Lütfen okuyup onayladığınızı belirtin!