LC - S700

GENEL BAKIŞ

TRAGGER ’Tıbbi Atık Taşıma Aracı’, halk sağlığını tehdit eden kullanılmış maske ve eldiven gibi tıbbi atıkları sağlıklı ve güvenli bir şekilde bertaraf ediyor!

Kullanılmış tıbbi atıkların, virüs ve bakterilerin yayılımını hızlandırmaması için önlemler alınması gerekiyor. Bunun bilinciyle hareket eden TRAGGER, tasarım ve mühendislik uzmanlığıyla %100 elektrikli araçlar üretmeye, insan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir dünya için üzerine düşeni yapmaya devam ederken, şimdi de halk sağlığını korumaya yönelik ürettiği Tıbbi Atık Taşıma Aracı’nı sunuyor.

Hastaneler ve tıp alanındaki tüm kurumlar, fabrikalar, belediyeler, kent meydanları, trafiğe kapalı sahiller, oteller, kışlalar, havaalanları ve  benzeri büyük alanlarda  kullanılan maske ve eldivenlerin tıbbi atık olarak toplanması ve o alanın dezenfektasyonunda kullanılabilen TRAGGER’Tıbbi Atık Taşıma Aracı' taşıma standartlarına  tamamiyle uygun olarak üretildi.

GERİ İLERİ

BİZE ULAŞIN

%100 Elektrikli, kaliteli, inovatif ve çevreci araçlarıyla sürdürülebilir bir dünya için hizmet veren TRAGGER sizi her zaman dinlemeye hazır! Merak ettiğiniz her şey için iletişim formunu doldurabilir ve iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.