TRAGGER LC-S700

modelHiz@2x
AZAMİ HIZ
KM/S
modelDonusYaricap@2x
DÖNÜŞ YARI ÇAPI
m
modelTasimaKapasitesi@2x
TAŞIMA KAPASİTESİ
KG

GENEL BAKIŞ

TRAGGER “%100 Elektrikli Tıbbi Atık Taşıma Aracı”, halk sağlığını tehdit eden kullanılmış maske ve eldiven gibi tıbbi atıkları sağlıklı ve güvenli bir şekilde bertaraf ediyor!

Kullanılmış tıbbi atıkların, virüs ve bakterilerin yayılımını hızlandırmaması için önlemler alınması gerekiyor. Bunun bilinciyle hareket eden TRAGGER, tasarım ve mühendislik uzmanlığıyla yerli ve milli %100 elektrikli araçlar üretmeye, karbon ayak izini minimuma indirerek insan ve çevre odaklı sürdürülebilir bir dünya için üzerine düşeni yapmaya devam ederken, şimdi de halk sağlığını korumaya yönelik ürettiği %100 Elektrikli Tıbbi Atık Taşıma Aracı’nı sunuyor.

Hastaneler ve tıp alanındaki tüm kurumlar, fabrikalar, belediyeler, kent meydanları, trafiğe kapalı sahiller, oteller, kışlalar, havaalanları ve benzeri büyük alanlarda kullanılan maske ve eldivenlerin tıbbi atık olarak toplanması ve o alanın dezenfektasyonunda kullanılabilen TRAGGER “%100 Elektrikli Tıbbi Atık Taşıma Aracı” taşıma standartlarına tamamen uygun olarak üretildi.

BİZE ULAŞIN

%100 Elektrikli, kaliteli, inovatif ve çevreci araçlarıyla sürdürülebilir bir dünya için hizmet veren TRAGGER sizi her zaman dinlemeye hazır! Merak ettiğiniz her şey için iletişim formunu doldurabilir ve iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Adınız
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen adınızı giriniz!
Soyadınız
Lütfen soyadınızı giriniz
Lütfen soyadınızı giriniz
E-mail Adresiniz
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon Numaranız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Mesajınız...
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Lütfen okuyup onayladığınızı belirtin!
Lütfen okuyup onayladığınızı belirtin!